Здравей,регистрирай се във форумът за да спечелиш най-марковата козметика БЕЗПЛАТНО,на стойност 129 лв. Smile
Здравей,регистрирай се във форумът за да спечелиш най-марковата козметика БЕЗПЛАТНО,на стойност 129 лв. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Първият гост във форума е ВИКТОР!!!
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Биография

Go down 
АвторСъобщение
aKsI

aKsI


Брой мнения : 636
Регистриран на : 09.10.2009
Години : 31
Местожителство : МоНтаНа

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Биография   Биография I_icon_minitimeСря Окт 21, 2009 10:34 pm

Биография 6867_1229416789_m


родена: 8 ноември, гр. София
певица е, защото: животът й се обръща тотално преди години и съдбата я поставя в неизгодна позиция. И тя решава да й го върне – на нея и на всички, които я довеждат до този “нокаут”. Чрез пеене!
особени белези: изкусителна, съблазнителна, смела, пряма, красива, талантлива, агресивна, решителна – до крайност
дебютна песен: “Нищо мъжко”
видеоклип: “Нищо мъжко”
автограф: “Искам секс скандален, той е идеален”!
девиз: Аз искам и мога!

2007-Атрактивната Емануела получи наградата за дебют на най-престижния фестивал, който се провежда на територията на Македония - “Охрид фест – Охридски трубадури 2007”. Певицата на "Ара Мюзик" се представи на 25 август в “Интернационалната вечер”, в която се състезаваха 30 песни от различни държави. Зеленооката дива се включи в сериозната надпревара с песента “Мили мой, ангел мой” по музика и аранжимент на македонския композитор Оцко и текст на Герго Милов. Очарователната Емануела бе единствения представител на България в конкурсната вечер за интернационални песни. “Изключително съм развълнувана от тази награда. Това е първият приз, който получавам и затова ми е още по-скъп. Много се радвам, че оцениха моята песен. Знам обаче, че тази награда е и много задължаваща, защото това означава, че трябва да правя още по-силни хитове и да полагам още по-големи усилия отсега нататък.”, сподели Емануела. “Надявам се съвсем скоро да мога да се похваля и с видеоклип към песента, която много харесвам, защото тя е посветена на един много специален мъж за мен. Вероятно точно, защото е толкова истинска е и толкова въздействаща.”, откровена е певицата. Освен с великолепното си изпълнение Емануела шашна македонците и с невероятно секси тоалет. Мрежестата бяла рокля предизвика изпълнените с възхищение погледи на всички представители на силния пол, дошли на фестивала. Магнетичният й поглед стана повод за запознанството с някои от най-големите звезди на съседните балкански държави. Фестивалът срещна Емануела с Адриан Гаджа – една от най-големите македонски звeзди, който отнесе и награда във втората конкурсна вечер за поп изпълнение, Боян Биелич – актуалния сръбски изпълнител, нашумял у нас с песента си “Expresno”, Боян Марович, който има голяма популярност в Черна гора и който грабна и голямата награда на журито на "Охрид фест", Никола Буровац, който всички наричат “сръбският Рики Мартин”, заради визуалната му прилика с атрактивния мачо и много други.. Чаровната Емануела спечели трета награда в раздела "Авторска македонска песен" на международния фестивал “Пирин фолк” – Сандански 2007. Това беше дебют в престижния форум за младата певица, която се включи и в двете конкурсни програми. Талантливата изпълнителка на Ара Мюзик бе удостоена с третата награда за песента “Самодивско цвете” по текст на Катя Кирянова и музика и аранжимент на Александър Попов. Макар че жребият й определи да е последна по ред на излизане във втората конкурсна вечер, Емануела се представи перфектно и успя да впечатли журито на “Пирин фолк” – Сандански 2007. Певицата бе избрала оригинално решение за представянето си. Тя се появи с традиционна бяла риза с шевици и за да бъде в унисон със “самодивския” си тоалет, излезе боса. Допълнителен акцент бяха и цветята в косите й, които кореспондираха с текста на изпълнението. Самата Емануела е силно развълнувана от спечелената награда и не крие изненадата си от спечелването й. “Изобщо не очаквах да получа награда на този фестивал. Разбира се и аз като всеки участник в надпреварата се надявах, че журито ще ме оцени, но бях адски изненадана, когато разбрах, че аз съм сред печелившите. Бях много притеснена от това как ще се справя с изпълнението на фолклорни песни, но се радвам, че получих високата оценка на компетентното жури.”, сподели певицата броени часове след финала на галавечерта. Дебюта си певицата ще запомни не само с високото отличие, но и с любопитния прецедент в 15-годишната история на фестивала. Първата конкурса вечер бе отложена заради лошото време и конкурсната програма бе преместена за ранния следобед. По-късно същата вечер се проведе и надпреварата за “Авторска македонска песен”. “Много беше напрегнато. Предполагам не само за мен, а и за другите изпълнители, особено за тези, които участвахме и в двете конкурсни вечери. Но успях да се концентрирам и да се справя със задачата си.”, разказа Емануела.

2008 През 2008 г. Емануела наложи името си в попфолк музиката у нас. Певицата издаде дебютния си албум „Запознай я с мен” през месец май и го представи с пищни промоции в София и Варна. От този албум се родиха хитовете „Мили мой, ангел мой”, „Нищо мъжко”, „Аз”, „Запознай я с мен”, а парчето „Да си плащал” с основание може да се бори за най-харесваната песен на 2008г Певицата стигна до първото място в една от най-силните класации за рейтинга на звездите, публикувана в сп. Нов Фолк за месец юли. „Да си плащал” беше тотален хит по всички радиостанции и клубове, изкачи се и до номер едно в класацията на високотиражния вестник „Уикенд”. Нова провокация от страна на Емануела беше парчето „На повикване”, което успя да впечатли и с интересния си видеоклип. В чарта на сп. Нов фолк за песен на месец ноември, „На повикване” беше на първо място. В началото на декември, в унисон с вече настъпващите коледни празници, Емануела подари най-новата си видеоклипирана песен- баладата „Празни думи”. През 2008 Емануела реализира 4 видеоклипа и взе участие в концерта по случай 5-тата годишнина на ФЕН ТВ. Емануела се утвърди и като желан и интересен гост в много телевизионни предавания, като „Шоуто на Слави”, „Комиците”, „Вечерното шоу на Азис”, „В салона”, „Следобед с ТВ 7”, „Горещо”, „Градски легенди”, „Часът на Милен Цветков” и др. Можем да отбележим, че 2008г. беше „годината на Емануела”, дано успехът на певицата да е с нея и през следващата година.
Върнете се в началото Go down
 
Биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Изпълнители :: Ара мюзик :: Емануела-
Идете на: