Здравей,регистрирай се във форумът за да спечелиш най-марковата козметика БЕЗПЛАТНО,на стойност 129 лв. Smile
Здравей,регистрирай се във форумът за да спечелиш най-марковата козметика БЕЗПЛАТНО,на стойност 129 лв. Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Първият гост във форума е ВИКТОР!!!
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коцето: Искам да помоля момичето, което пише от името на Райна, да спре!

Go down 
АвторСъобщение
aKsI

aKsI


Брой мнения : 636
Регистриран на : 09.10.2009
Години : 31
Местожителство : МоНтаНа

Коцето: Искам да помоля момичето, което пише от името на Райна, да спре! Empty
ПисанеЗаглавие: Коцето: Искам да помоля момичето, което пише от името на Райна, да спре!   Коцето: Искам да помоля момичето, което пише от името на Райна, да спре! I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:01 pm

Поредна интрига между Райна и Константин се заформи чрез социалната мрежа Facebook.

В личния си профил певицата намекна, че бившият ѝ възлюбен я шпионира чрез трети лица. След интервю пред столично издание Райна написа: "Аз усетих, че нещо не е наред, след като минути след интервюто ми се обади Коцето да ми показва с думите си, че знае къде съм била, какво съм отговаряла, на кого и прочие, явно не е било случайно и задаването на въпроси, предимно за него. Но както и да е... За пореден път се убедих, че трябва да играеш мръсно, за да не си слагаш на сърце всички мръсотии, които ти поднася реалността".

Коцето останал доста учуден от случващото се, когато от "Монитор" са го потърсили за коментар. Пред журналист на вестника той казва:

"Изненадан съм от това, което чувам. С Райна сме в прекрасни отношения и не знам какво я е накарало да напише тези думи. Да, наистина се чухме въпросния ден. Доста преди интервюто си говорихме около половин час и на мен ми падна батерията. По-късно тя ми звънна и ми каза, че е била на интервю и аз се пошегувах, че пак за мен са я питали, пък и не ме интересува. Тя ми разказа за въпросите и аз се съгласих с нея. Няма откъде аз да знам какво са я питали" - обяснява изпълнителят.

Относно написаното от Райна във facebook Коцето казва:

"Искам да помоля момичето, което пише от името на Райна, да спре! Тази Райна, която пише там, е остра към колеги, медии, хора. Моята Райна, с която живях 6 години, е добра, мила и сърдечна" - пише monitor.bg

Инфо: signal.bg
Върнете се в началото Go down
 
Коцето: Искам да помоля момичето, което пише от името на Райна, да спре!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мария: Не си слагам името и гласа под или зад определена партия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Изпълнители :: Новини :: Поп фолк новини-
Идете на: